هلاکت مفتی القاعده در عراق

پلیس عراق از کشته شدن مفتی القاعده در این کشور طی درگیری تروریست‌ها با ارتش عراق خبر داد.

کا به فکر استفاده از این سلاح در جنگ با ژاپن افتادند. هنگام آزمایش نخستین بمب هسته‌ای امریکا، هاری ترومن، رئیس جمهور وقت این کشور در خارج از کشور و در کنفرانس پوتسدام حضور داشت. وتیم ملی صبح یکشنبه 30 تیر برای اردویی چند روزه عازم شهر بابل مازندران شده و روز یکشنبه 6 مرداد هم به فیلیپین اعزام می شود


پلیس عراق از کشته شدن مفتی القاعده در این کشور طی درگیری تروریست‌ها با ارتش عراق خبر داد.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران به نقل از فارس، مقامات عراقی از کشته شدن، مفتی القاعده در این کشور طی یک درگیری با نیروهای ارتش در شمال شهر «تکریت» واقع در استان «صلاح‌الدین» کشته شد.

یک منبع در پلیس استان تکریت گفت: نیروهای لشگر چهارم ارتش عراق اواخر شب گذشته با یک گروه مسلح که تلاش داشتند به یک پایگاه نظامی در شمال این استان حمله کنند، درگیر شد که طی آن مفتی القاعده در عراق موسوم به «محمد حسین» کشته شد.

صحرای آلاماگوردو در ایالت نیومکزیکوی امریکا با موفقیت مورد آزمایش قرار گرفت و از این زمان بود که سران امریکا به فکر استفاده از این سلاح در جنگ با ژاپن افتادند. هنگام آزمایش نخستین بمب هسته‌ای امریکا، هاری ترومن، رئیس جمهور وقت این کشور در خارج از کشور و در کنفرانس پوتسدام حضور داشت. وتیم ملی صبح یکش

از سوی دیگر، شلیک صبح امروز خمپاره‌های هاون به سوی یک مرکز ارتش عراق در ناحیه «العلیل» در جنوب موصل، یک شهروند عراقی کشته و 9 نفر دیگر زخمی شدند و به یک منزل مسکونی نیز خسارت وارد شد. 
ارسال شده در دسته‌بندی نشده| 12:33 am |  | پاسخ دهید: